یخچال فریزر پلادیوم استار ES27 آبسردکن سفید

19,697,000 تومان

موجود

یخچال فریزر پلادیوم استار ES27 آبسردکن سفید

  • آبریز: دارد
  • نو فراست: دارد
  • طبقات شیشه ای نشکن: دارد
  • دستگیره آسان بازشو: دارد

یخچال فریزر پلادیوم استار ES27 آبسردکن سفید

یخچال فریزر الکترواستیل مدل استار (ES27) محصول دیگری از الکترواستیل با 40 ماه گارانتی الکتروپشتیبان توس می باشد. ظرفیت کلی این محصول 352 لیتر است فریزر در قسمت پایین قرار گرفته است که قدرت سرمایش و انجماد سریع را دارد و با مجهز بودن به سیستم بدون برفک از ایجاد برفک در طبقات فریزر جلوگیری می کند و طبقه بالا آن یخچال قرار گرفته که آن نیز از سیستم بدون برفک بهره مند است.

یخچال فریزر الکترواستیل مدل استار (ES27) با حجم خالص352 لیتر و طراحی منحصر به فرد کمبی فریزر پایین برای اشپز خانه هایی ایرانی طراحی شده.

یخچال فریزر الکترواستیل مدل استار (ES27) دارای آبسردکن نیمه اتوماتیک مخرن دار است. سیستم مقاومت این یخچال در برابر برفک به صورت نوفراست هست، که به این معنی ست که خبری از برفک زدن در فریزر و بین مواد غذایی خبری نیست.

صدای کار کردن کمپرسور این یخچال به دلیل برخورداری از تکنولوژی Direct Patch  از حرکت های اضافی جلوگیری میکند و افزایش کارایی یخچال و کاهش مصرف برق در یخچال را حاصل میشود. و در مصرف برق این یخچال گرید +A را دارد.

یخچال فریزر الکترواستیل مدل استار (ES27) با تکنولوژی سوپر کولینگ (Super cooling) با سرعت بیشتری مواد غذایی و نوشیدنی های شما را خنک میکند.جریان هوای چندگانه این محصول هوای سرد را در 4 جهت داخل یخچال و فریزر حرکت میدهد که این باعث بهنیه سازی مصرف انرژی و کارآمدی بالاتر این محصول میشود. این محصول داری آلارم هشدار درب باز است.

یخچال فریزر الکترواستیل مدل استار (ES27) دارای فیلتر بوگیر و ضد باکتری هست که از مواد غذایی شما محافظت بهتری دارد و باعث حفظ کیفیت ظاهری و ارزش غذایی مواد غذایی شما میشود.

این یخچال تقریبا مشابه مدل یخچال فریزر الکترواستیل مدل هارمونی (ES20) است با این تفاوت که مدل حال حاضر از حجم بیشتری دارد(32 لیتر) و هر دو اکثر ویژگی های فنی شان شبیه به یکدیگر است فقط در شکل ظاهری و همانطور که اشاره شد در حجم اندکی تفاوت دارند. پس اگر بودجه ای متناسب دارید به خوبی فکر کنید که کدام یک از دو مدل یخچال بیشتر به کارتان می‌آید.

میانگین امتیازات

4.50

10
( 10 دیدگاه )
5 ستاره
60%
4 ستاره
30%
3 ستاره
10%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%
ارسال دیدگاه برای “یخچال فریزر پلادیوم استار ES27 آبسردکن سفید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 دیدگاه برای این محصول

هنوز نظری داده نشده است

یخچال فریزر پلادیوم استار ES27 آبسردکن سفید