فرش ماشینی پتینه با نام سروناز

 

فرش ماشینی پتینه با نام سروناز

طرح سروناز طرحی اصیل و سنتی که زیبایی منحصر بفردی دارد. سروناز نماد جاودانگی و زندگی است. این طرح الهام گرفته از دوره اشکانیان است که نمادی از حیاط ساختمان‌های آن دوره می باشد. وجود این طرح زیبا در مرکز فرش روحی تازه و سر زنده به محیط میدمد. فرش ماشینی طرح سروناز جزو طرح‌های لچک ترنج دسته بندی می‌شود که ۳۳۰۰ تراکم و ۷۰۰ شانه است. قالی هایی که دارای طرح لچک تزنج هستند به فضای خانه گرما و صمیمیت میبخشند.

فرش ماشینی طرح سروناز به دلیل استفاده از الیاف پلی اوژن در آن، دارای مقاومت و استحکام بالایی میباشد و از دیگر ویژگی های قابل توجه این فرش میتوان به عدم پرز دهی آن اشاره کرد.

یکی دیگر ویژگی های مهم این فرش میتوان به پتینه یا کهنه نما بودن آن اشاره کرد. در صنعت فرش و رنگ، به فرش هایی با ظاهری کهنه پتینه یا وینتیج گفته می شود. پتینه یا وینتیج همانطور که اشاره شد یعنی عتیقه ، کهنه و رنگ رو رفته.  هنر پتینه سازی نیز یعنی ظاهر یک قطعه یا وسیله نو را به نحوی تغییر می دهند که به نظر کهنه بیاید. در این فرش های ماشینی  از رنگ های تیره و روشن استفاده می شود تا حس کهنگی بهمراه مدرن بودن در این فرش ها بیشتر جلوه کند . این امر باعث شده تا فرشی با اصالت را در شمایل فرشی مدرن نمایش داده شود.

مجتمع فرش زندیه دارای برند برتر مشتری مداری و یکی از برترین فروشگاه های فرش ماشینی در طراحی انواع فرش ماشینی به دلخواه مشتریان عزیز می باشد. به درخواست متعدد شما عزیزان این امکان فراهم شده که هر طرح فرشی با هر رنگ و سایزی که مدنظرتان باشد طراحی و بافت میشود. همواره این مجموعه در تلاش برای جلب رضایت و خوشنودی شما مشتریان عزیز و ارجمند می باشد.

 

 

 

 

 

 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *